Latvijas simtgades Dziesmu svētki
2018-06-21
Uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kas risināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, no Priekules novada dosies vidējās paaudzes deju kolektīvs “Duvzare”, sieviešu koris “Priekule” un folkloras kopa “Traistēni”.

Sāk skrējienu “Izgaismo un iepazīsti Priekules novadu!”
2018-06-20
Šodien, 20. jūnijā, Priekulē startējuši pirmie patriotisma skrējiena “Izgaismo un iepazīsti Priekules novadu!” dalībnieki. Skrējiens ilgs divas dienas – 20. un 21. jūnijā. Tā maršruts ietver visu novada teritoriju – Priekuli, Priekules, Gramzdas, Kalētu, Virgas un Bunkas pagastu.

Pārbūvēs grants ceļus
2018-06-19
Priekules novada pašvaldība, piesaistot Lauku atbalsta dienesta (LAD) administrētā Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzekļus, uzsākusi projekta “Priekules novada lauku grants ceļu pārbūve uzņēmējdarbības attīstībai”, identifikācijas Nr.: 18-02-A00702-000035, īstenošanu. Kopējais pārbūvējamais grants segas garums ir 18,488 km, kā arī viens tilts.

Pašvaldības Latvijai simtgadē dāvina īpaši apgleznotu ģerboņu sienu
2018-06-20
26. jūnijā plkst.13 pie ēkas Torņa ielā 4 notiks dekoratīvās sienas „Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei” atklāšana. Siena ir visu Latvijas pašvaldību dāvinājums valsts nozīmīgajā jubilejā.

Akcija “Šķiro! Brauc! Laimē!”
2018-06-20
Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA “Liepājas RAS” rīko jau par tradīciju kļuvušo akciju “Šķiro! Brauc! Laimē!”. Akcijas mērķis ir rosināt reģiona iedzīvotājus aktīvi šķirot un izvēlēties videi draudzīgākus braucamrīkus.

Grāmatā apkopo represēto atmiņas
2018-06-18
14. jūnijā Virgas Tradīciju namā notika grāmatas "TĀM SĀPĒM NEIZSĀPĒT, TĀM ASARĀM NENOŽŪT. Virgas pagasta likteņstāsti 1941...1949..." atvēršana. Šī grāmata tapusi, realizējot Virgas pagasta senlietu krātuves kādreizējās vadītājas Anitas Klimas sapni par represēto ļaužu atmiņu stāstu saglabāšanu un apkopošanu grāmatā.

Konkurss “Par sakoptu Priekules novadu”
2018-06-11
Risinās konkurss “Par sakoptu Priekules novadu”.

Izsludina konkursu uz direktora amatu Virgas pamatskolā
2018-06-14
Priekules novada pašvaldība izsludina konkursu uz direktora amatu Virgas pamatskolā.

Mobilais mamogrāfs Priekulē
2018-06-13
Mobilais mamogrāfs 28. jūnijā būs pieejams pie Priekules slimnīcas.

Mediķu ieteikumi Dziesmu svētku dalībniekiem
2018-06-19
Drīz Rīgu krāšņāku darīs Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Vēl pirms lielā notikuma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina ikvienu padomāt par savu veselību.

Materiāli atbalstīs represētos
2018-06-12
Šogad Priekules novada pašvaldības domē pieņemts lēmums piešķirt vienreizēju materiālu pabalstu 20 eiro apjomā Priekules novada administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušām un pastāvīgi dzīvojošām politiski represētām personām.

Jūlijā aicina uz zaļumballi Bunkā
2018-06-19
27. jūlijā plkst. 12 pie Bunkas kultūras nama Lejaskurzemes seniori tiek aicināti uz ikgadējo zaļumballi un Latvijas simtgadei veltīto lielkoncertu.

Priekulē attīstīs ūdenssaimniecības pakalpojumus
2018-06-05
2018.gada 25. maijā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Priekules nami” parakstīja līgumu par projekta Nr. 5.3.1.0/17/I/030 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Priekules aglomerācijā, 2.kārta” (turpmāk – projekts) īstenošanu.

Sešas stundas naktī uz velosipēda
2018-06-08
30. jūnijā risināsies 6 stundu MTB velosacensības “Gramzdas nakts zobrats 2018”. Starts plkst. 22 stadionā.

Vasaras sezona “Rokdarbnīcā”
2018-06-04
Nodarbību grafiks "Rokdarbnīcā" jūnijā.

Latvijas Republikas Pilsoņu kongresam 25
2018-06-05
Priekules pilsētas bibliotēka un Pilsoņu Kongresa fonds ielūdz uz Latvijas Nacionālās bibliotēkas ceļojošo izstādi LATVIJAS REPUBLIKAS PILSOŅU KONGRESAM – 25 un tikšanos ar Pilsoņu Kongresa delegātiem un darbiniekiem 15. jūnijā plkst. 15.

Izaicinājums velobraucējiem
2018-06-07
Esam biedrība "Velo-Redele", ko dibinājuši velobraukšanas entuziasti Liepājā, lai popularizētu velobraukšanu ikdienā. Jau piekto gadu Liepājā un apkārtnes novados (Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Priekules, Vaiņodes, Rucavas) rīkojam pasākumu "Liepājas velo vasara".

VUGD atgādina: ar bērniem ir jāpārrunā drošas vasaras pavadīšanas pamatprincipi!
2018-06-04
Lai izvairītos no iespējamām nelaimēm un negadījumiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ievērot vairākus drošības padomus saistībā ar drošību vasarā skolēnu brīvlaikā.

UZMANĪBU! Izmaiņas autobusu kustības sarakstos
2018-05-09
A/S „Liepājas autobusu parks” paziņo, ka sākot ar 14.05.2018. tiek mainīti vairāku maršrutu kustības saraksti.

2018-06-04
2018.gada 29.maijā starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Kurzemes plānošanas reģionu tika noslēgts finansēšanas līgums projekta Nr. LLI-258 ,,Video novērošanas kameru uzstādīšana, veicinot drošības pasākumus Latvijā un Lietuvā’’ īstenošanai.

Kuras darba formas ir efektīvākās projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”?