Aktualitātes

Esi drošs Priekules novadā!

 

Paldies priekulniekam, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes  Kārtības policijas biroja priekšniekam Gintam Ešenvaldam par sarūpētajām  dāvanām Priekules novada pirmsskolēniem. Atstarojošās vestītes un aproces tiks dāvinātas pirmsskolas grupām, lai pastaigu laikā bērni būtu labi redzami,  bet piekariņus audzinātājām lūgsim nodot tiem bērniem, kuriem tādu nav. No Valsts policijas visi sešgadnieki saņems arī krāsojamo grāmatiņu "Veiklā zaķēna  dzimšanas diena" ar uzdevumiem par drošību uz ceļa. Paldies Valsts policijai, kas rūpējas par mūsu bērnu izglītošanu un drošību!
Savukārt mūsu novada vecākiem vēlos pateikt paldies, ka pievēršat uzmanību savu bērnu drošībai, iegādājoties apģērbu un somas ar atstarojošiem elementiem. Diemžēl jāatzīst, ka samēra daudz bērnu uz ceļa vēl ir nepamanāmi. Vēlos atgādināt, ka pirms dažiem gadiem Priekules novada pašvaldība visiem skolēniem uzdāvināja aproces ar gaismiņām. Sameklējam tās,  nomainām baterijas un lietojam! Būt redzamam tumšā laikā ir ļoti svarīgi jūsu bērnu drošībai!

 

Priekules novada izglītības vadītāja Agrita Purviņa

Atpakaļ