Aktualitātes
Gaidīs priekšlikumus par autobusu maršrutu tīkla izmaiņām

Lai pilnveidotu sabiedriskā transporta reģionālo maršrutu tīklu, līdz šā gada 1. jūlijam tiks gaidīti priekšlikumi par Priekules novada apkalpojošo maršrutu iespējamām izmaiņām. Iedzīvotājus aicina vērsties Priekules novada pašvaldībā un VSIA “Autotransporta direkcija.” 

Lai pieskaņotu reisu izpildi novada iedzīvotāju pašreizējām vajadzībām, tiks gaidīti priekšlikumi no iedzīvotājiem. Pēc tam VSIA “Autotransporta direkcija” tos apkopos un meklēs iespējamos risinājumus.

Papildus informāciju iespējams gūt, sazinoties ar VSIA “Autotransporta direkcija” pa tālruni 67686499 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi janis.lagzdons@atd.lv.

 

Ar VSIA “Autotransporta direkcija” vēstuli Priekules novada pašvaldībai var iepazīties šeit! 

Pasākumu kalendārs

Kur visbiežāk uzzināt par aktualitātēm Priekules novadā?

Rezultāti