Aktualitātes
Iespējamas ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa izmaiņas

Šā gada 29. oktobrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegts ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa projekts, kas Priekules novadā varētu stāties spēkā 2019. gada 1. martā, informē SIA “Priekules nami”.

Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi nav mainīti kopš 2010. gada, taču šajā laikā notikušas lietotāju skaita izmaiņas, kā arī pieaugušas izmaksas ūdensapgādes un kanalizācijas objektos, kas galvenokārt saistītas ar remontdarbiem un iekārtu apkalpošanu, skaidro SIA “Priekules nami” valdes locekle Arta Brauna.

Regulatoram iesniegtais provizoriskais ūdensapgādes tarifs ir 1,11 eiro bez PVN līdzšinējo 0,70 eiro vietā, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifa projekts ir 1,93 eiro līdzšinējo 1,18 eiro vietā. Taču vēl nevar apgalvot, ka tas būs apstiprinātais variants, uzsver uzņēmuma vadītāja.

Regulators veiks pamatojuma dokumentu izpēti, var sekot papildjautājumi. Pēc tam jāveic juridiskā procedūra, lai ieviestu tarifa izmaiņas – pagaidām precīzu ciparu, kāds būs jaunais tarifs, vēl nosaukt nevar, aprēķins ir provizorisks, skaidro A. Brauna.

 

Pasākumu kalendārs