Aktualitātes
Izsludina deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanu

 NOVADA VĒLĒŠANU KOMISIJA

SAULES IELĀ 1, PRIEKULĒ

DARBA LAIKS

(DEPUTĀTU KANDIDĀTU SARAKSTU IESNIEGŠANA)

18.APRĪLIS NO PLKST. 13 – 16

21.APRĪLIS NO PLKST. 13 – 16

24.APRĪLIS NO PLKST. 13 – 18

Tālrunis, pa kuru iespējams pieteikties saraksta iesniegšanai: 

26423443

 

 

Kandidātu saraksts un tam pievienojamie dokumenti sagatavojami, izmantojot Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammu “Balsis PV 2017”. Kandidātu saraksts, ziņas par deputātu kandidātiem un priekšvēlēšanu programma jāiesniedz (izdrukātas un parakstītas veidlapas no lietojumprogrammas).

Ar kandidātu sarakstu iesniegšanas kārtību var iepazīties Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 4.nodaļā “Kandidātu sarakstu iesniegšana” un Centrālās vēlēšanu komisijas 2016.gada 20.decembra instrukcijā  “2017.gada 3.jūnija republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu kandidātu sarakstu pieņemšanas instrukcija”.

 

Pasākumu kalendārs