Aktualitātes
Neaizmirsti uzstādīt ūdens skaitītāju!

Atgādinām, ka visām fiziskām un juridiskām personām, kas patērē ūdeni, izmantojot SIA “Priekules nami” un pagasta pārvalžu sniegtos ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus, līdz 2018. gada 1. janvārim jābūt uzstādītiem ūdens skaitītājiem. 

Sākot ar janvāri, norēķini par patērēto ūdeni tiks veikti saskaņā ar ūdens skaitītāju rādījumiem. To paredz 2017. gada 28. septembra domes sēdē pieņemtais lēmums, lai nodrošinātu kvalitatīvus ūdenssaimniecības pakalpojumus novadā, veidotu vienotu pakalpojumu uzskaiti un nodrošinātu Ūdenssaimniecības pakalpojumu likuma prasības, nosakot ūdens patēriņa uzskaiti, izmantojot ūdens skaitītāju rādījumus un attiecīgi aprēķinot samaksu par kanalizācijas pakalpojumiem.

Neskaidrību gadījumā lūgums vērsties SIA “Priekules nami” vai pagastu pārvaldēs.

 

 

 

Pasākumu kalendārs