Aizvadīta Priekules novada zemnieku - uzņēmēju diena

Turēt bezgalību savā plaukstā

Un mūžību katrā stundā.

/Viljams Bleiks/

Kad lielākie gada darbi padarīti, laiks satikties un izvērtēt padarīto nopietnākā un nenopietnākā gaisotnē.

Noliksim malā ikdienas steigu, pacelsim galvas un muguras uz augšu, ieraudzīsim savus labi padarītos darbus un citu cilvēku veikumu – lai ir, uz ko tiekties, lai ir par ko priecāties, par ko lepoties.

Aicinām Jūs piedalīties 18.oktobrī

„Priekules novada zemnieku - uzņēmēju dienā 2013”

Pasākuma pirmā daļa norisināsies Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē (Aizputes iela 1, Priekule, Priekules novads)

Plkst. 9:00 - 14:00 izstāde - pārdošana „Priekules novadā piedāvā’’.

Priekules novads ir plašs un daudzpusīgs un tieši tāpēc izstādes mērķis ir parādīt vai vismaz mēģināt parādīt daļu no tā, kas mums ir un ar ko lepojamies.

IR SVARĪGI – aicināt pēc iespējas vairāk uzņēmējus / mājražotājus / saimniecības / vienkārši cilvēkus, kas ar kaut ko nodarbojās un piedāvā neatkarīgi no to lieluma, darbības formas, juridiskā statusa vai darbības nozares, kurā viņi strādā, piemēram, lauksaimniecība, ražošana, pakalpojumu jomā, veido tūrisma piedāvājumu utt.

Dalībnieku iespējas:

·       Tieša piedalīšanās izstādē – pārdošanā.

·       Uzņēmuma darbības apraksta izvietošana par uzņēmēju / saimniecību.

·       Izstādes laikā uzlikt prezentāciju vai video uz ekrāna.

Izstādes mērķauditorija ir Priekules novada iedzīvotāji (skolēni, jaunieši, pieaugušie u.c.) un tik pat labi kaimiņu novadu iedzīvotāji, kas savām acīm un vienkopus vēlas iepazīt ar ko Priekules novads var lepoties.

Papildus informācija un pieteikšanās izstādes dalībniekiem, zvanot pa tālr. 28310484 vai rakstot uz e-pastu aleksejs.kacanovs@llkc.lv.

Plkst. 10:00 - 13:00 informatīvais seminārs.

Laiks

Tēma

Lektors

9:30 – 10:00

Reģistrācija

10:00 – 10:30

Prezentācija par Priekules novadu un attīstību „Priekules novads šodien un rīt”

Modris Baumanis, Priekules novada domes Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs

10:30 – 10:50

Uzņēmējdarbība Skuodā (Lietuva) un sadarbības iespējas

Gražinitė Jokšienė, VšĮ „Skuodo informacijos centras” vadītāja

10:50 – 11:20

Aktuālās atbalsta programmas uzņēmējdarbības / lauksaimniecības atbalstam

Kaspars Ģirnis, VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" Liepājas filiāles kredītprojektu vadītājs

11:20 – 11:30

Kafijas pauze

11:30 – 12:00

Ceļu tīkli un uzturēšana jaunajā plānošanas periodā

Valdis Laukšteins, VAS "Latvijas valsts ceļi" tehniskās pārvaldes vadītājs

12:00 – 12:30

Jaunais plānošanas periods lauksaimniekiem / zemniekiem

Liene Jansone, Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore

12:30 – 13:00

Priekules novada uzņēmēja veiksmes stāsts – AKSANA JANSONE, SIA „KURZEMES GAĻSAIMNIEKS” valdes priekšsēdētāja

Papildus informācija pa tālr. 28310484 (Aleksejs).

Savukārt vakarā plkst. 19:00 aicinām Priekules novada zemniekus un uzņēmējus, līdzi ņemot groziņu un jautru omu, ierasties Bunkas kultūras namā uz atpūtas vakaru.

Par koncertu un labu vakara pavadīšanu rūpēsies aktieris Marģers Eglinskis, dejas spēlēs grupa „Brekšupekši”no Saldus.

*** Lai būtu pašam prieks un dāvātu to otram, paņemsim līdzi kādu rudens velti loterijai (tikai neaizmirsīsim).

*** Pieteikties līdz 15.oktobrim pagasta pārvaldēs.

Uzziņas pa tālr. 29296265 (Malda)