Aktualitātes
Svētki Jāņu noskaņās

 Zāļu dienas tirgus 17. jūnijā 

Priekulē
A
izputes ielā 18 (līdzās veikalam “Top!”) pulksten 10 ielu tirdzniecības laukuma atklāšana ar Zāļu dienas tirgu. Būs iespēja iegādāties vietējo ražotāju produkciju. Par jautru omu gādās “Suitu sievas”. Cirka studija “Beztemata” aicinās uz radošajām darbnīcām, kā arī piedāvās citus pārsteigumus.  

Saulgriežu ielīgošana  20. jūnijā

Pulksten 16 Bunkas pagastā pļaviņā pie Krotes bibliotēkas saulgriežu ielīgošana – dziesmu dziedāšana, rotaļās iešana, muzikāls pārsteigums no Liepājas, sieru degustēšana, tirgošana un sieru sējēju godināšana, alus degustēšana, pīrāgu ēšana. Našķus sev un draugam paņemt līdzi. Visu kopā sadziedās paplašinātā folkloras kopa “Traistēni”. Sīkāka informācija pa tel. 25619952 (Lita), 22118695 (Līga).

Līgo svētki 23. jūnijā

Pulksten 20 pie Priekules kultūras nama joku spēle ar dziesmām un dančiem pēc R. Blaumaņa lugas motīviem, ko izspēlēs paši priekulnieki “Trīnes grēki ar dabūšanos”. Dančus izdancos VPDK “Duvzare”, kopā visu saliks režisors Varis Siliņš. Pēc izrādes Līgo nakts balle kopā ar grupu “Sapņu pietura”.

Gramzdas Mācītāja (Mednieku) parkā pulksten 20  Gramzdas pagasta Līgu un Jāņu sumināšana, valsts karoga pacelšana un lielā svētku ugunskura iedegšana. Gramzdas amatierteātris līgotājus iepriecinās ar A. Bankas situāciju komēdiju “Meitiņa”. Nakts svētku balle līdz rīta gaismai, spēlēs "Valters&Valters" no Brocēniem.

Kalētu Līgo parkā pulksten 20.30 vasaras saulgriežu svētki “Lai līgojam, lai svinam!” kopā ar DJ “Marex” no Saldus.

Pie Virgas tradīciju nama no pulksten 19 līdz 21 tautiska rakstura mūziku spēlēs Rucavas lauku kapela “Paurupīte”. Pulksten 21 ugunskura iedegšana, pērno vainagu dedzināšana un citas aktivitātes. Pulksten 22 Līgo balle visas nakts garumā kopā ar Viesturu. (Transports pa loku no Purmsātiem plkst. 18.30.)

Pasākumu kalendārs

Kādā veidā aktivizēt ielu tirdzniecības laukuma izmantošanu?

Rezultāti