Dienvidkurzemes novada aktualitātes

22. jūlijā Dienvidkurzemes novada apvienotā finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde noritēja Priekulē

 

Sēdes laikā tika izskatīti dažādi nekustamo īpašumu jautājumi. Kad sēde bija noslēgusies, deputāti tika aicināti pastaigā pa Priekules pilsētu.

Ejot gar Priekules muižu, barona Korfa baroneses aicināja viesus uz balkona, kur dalījās ar stāstiem par plašo baronu dzimtu. Baroneses uzaicināja deputātus apmeklēt IKARA LIELO  TIRGU, kas norisināsies 7. augustā Priekules sporta laukumā. Vēsturniece un jaunās grāmatas ‘’PRIEKULE SEPTIŅU LIELCEĻU KRUSTOJUMĀ’’ autore Inga Raškova pastāstīja deputātiem par Priekules pilsētas vēsturi un apmeklēja pilsētas skaistākās ēkas – Zviedru vārtus, tornīti un luterāņu baznīcu.

Iepretim baznīcai atrodas vienīgā slimnīca Dienvidkurzemes novadā, kur deputātus viesmīlīgi uzņēma SIA ‘’Priekules slimnīca’’ valdes locekle Tatjana Ešenvalde un galvenā medmāsa Olga Niedola. Klātesošie tika iepazīstināti ar slimnīcas darbību, sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī ar vadītājas redzējumu un plāniem nākotnē.

Nākamā sēde norisināsies 29. jūlijā Pāvilostā.

 

Foto galerija

 

Kristīne Dundure,

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 26171833

E-pasts: priekulesavize@inbox.lv

 

Atpakaļ