Individuālā darba veicēji

Keramikas darbnīca „VIRZAS”

Keramikas darbnīca „Virzas”

Sadzīves un dekoratīvo keramikas izstrādājumu ražošana. Dizaina izstrāde un dizaina priekšmeti no dažādiem materiāliem, piemēram, informatīvie stendi, plāksnes 

@ Piedāvāta produkcija un pakalpojumi:

  • Informatīvo stendu, norāžu un karšu dizaina izstrāde un izgatavošana. Ir iespēja pievienot arī taktila aprakstu un braila rakstu.
  • Informatīvo, piemiņas plākšņu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma pielietojot dažādus materiālus.
  • Krūzītes ar satīriskajiem tekstiem ārpusē un ar dažādiem mazajiem dzīvnieciņiem (ežiem, kaķīšiem, vardītēm, bruņurupučiem, sivēniem, bebriem, zivīm) un sirsniņām iekšpusē.
  • Citi keramikas izstrādājumus (piena krūzes, vāzes, krājkasītes, dekoratīvās bļodas, šķīvji, osaini un bezosaini podi, plāksnītes, medaļas, suvenīri u.c.)
  • Piedāvā izveidot dažādus keramikas izstrādājumus, suvenīrus vai dāvanas pēc individuāla pasūtījuma, uz kurām var izveidot vai iegravēt personīga apsveikuma tekstu, uzņēmuma logo, pašvaldības simboliku – visu kam ļaujas izdoma un fantāzija.

       Keramikas darbnīcas izstrādājumus var nopirkt tieši apmeklējot darbnīcu, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā (Rožu laukums 5/6, Liepāja), gadatirgos un īpašos pasākumos.

 

@ Keramikas darbnīcas apmeklējums (tas ir labi, atraktīvi pavadīts laiks, kad katrs (gan liels, gan mazs) var izveidot kaut ko interesantu, piedzīvojot radīšanas brīnumu):

  • Aicina apmeklēt keramikas darbnīcu, jo katram ir iespēja: darboties ar mālu, izmēģinot roku pie podnieka virpas, veidot interesantas lietas ar ģipša formiņām, vingrināties trauku apgleznošanā, apgūt smilšu strūklas tehniku uz stikla un keramikas virsmām.
  • Ir iespēja iepazīties ar maizes cepšanas tradīcijām, izmantojot oriģinālo 20.gs. 20 gadu krāsni.
  • Īpašs piedāvājums kāziniekiem – jaunajam pārim ir iespēja, izgatavot savu kopīgo trauku, kas ir labs, interesants un oriģināls atgādinājums par šo īpašo svētku dienu.

             Uz darbnīcas apskati vai arī praktisko nodarbību ir sirsnīgi aicināts ikviens – skolēnu vai tūristu grupas, mazas draugu kompānijas un individuāli apmeklētāji.

             Apmeklējumus , lūdzam, iepriekš pieteikt!

 

Kontaktpersonas: Mārtiņš un Kristīne Cukuri (keramiķi, mākslinieki)

Adrese: „Virzas”, Paplaka, Virgas pagasts, Priekules novads, LV-3433

Tālrunis: 26534381

E-pasts: martinscukursinbox.lv

Interneta vietne: www.virzas-keramika.lv

 

 

Atpakaļ