Kultūras notikumi

Mazo lasītāju un vecāku ekskursija

Noslēdzies kārtējais “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” gads novada bibliotēkās, to laikā eksperti lasīja un vērtēja šā gada grāmatu klāstu. Liels prieks, ka bērni vēl joprojām atbalstu šo projektu un labprāt tajā piedalās.

Gramzdas un Kalētu bibliotēkas saviem vērtētājiem kā noslēguma pasākumu sarīkoja kopīgu ekskursiju uz Ventspili, kas notika 16. martā. Tās laikā tika apskatītas vairākas interesantas vietas, kā arī iegūtas jaunas zināšanas. Apmeklējām Baltijā modernāko un lielāko digitālo Ventspils Jaunrades nama Planetāriju, kurā ieguvām vērtīgu un aizraujošu informāciju, kā arī uzzinājām, kas atrodas debesīs un tās objektus sākot ar zvaigznājiem un Mēnesi, beidzot ar planētām. Pasākuma otrajā daļā skatījāmies multfilmu, kuru ar lielu interesi vēroja gan bērni, gan arī vecāki.

Vēl ekskursijas laikā apmeklējām Ventspils Amatu māju, kurā iejutāmies 19.gs. skolas vēsturē, tās disciplīnā, apguvām veco druku un skaitīšanu ar skaitīkļiem, kā arī apmeklējām radošās darbnīcas “Iededzināšana kokā”, kur pagatavojām koka plāksnīti ar savām izvēlētajām zīmēm.

Un noslēgumā apskatījām Ventspils Pārventas bibliotēku, tās interesanto telpu izkārtojumu, tikām iepazīstināti ar bibliotēkas kārtību, noteikumiem un plašo pasākumu klāstu.

Ekskursija bija iespaidiem bagāta gan bērniem, gan vecākiem. Ikviens no tā ieguva kaut ko jaunu- zināšanas, pieredzi, pozitīvas emocijas.

Gramzdas un Kalētu bibliotēku vadītājas Anita Tetere un Elita Jaunzeme

FOTO

 

Pasākumu kalendārs
Aprīlis, 2020
POTCPkSSv
12345
6789101112
131415161719
2021222326
27282930