Notikumi

Jauno vides pētnieku foruma "Skolēni eksperimentē" 1.kārta.

27.02.Priekules vsk. notika Jauno vides pētnieku foruma "Skolēni eksperimentē" 1.kārta, kurā ar saviem pētījumiem un eksperimentiem viens otru iepazīstināja skolēni no Priekules novada skolām.
Virgas pamatsskolu pārstāvēja Pēteris Cukurs, kurš klātesošos iepazīstināja ar pamatīgu pētījumu par pelējuma audzēšanu dažādās temperatūrās.
4.kl. skolēni Gintars Pakalnišķis un Rolands Eglītis no Krotes Kronvalda Ata pamatsskolas uzskatāmi parādīja eksperimentu, kurā varēja pārliecināties, kuri priekšmeti vada vai nevada elektrību.Šīs pašas skolas skolēni no 8. un 9.kl.Elīna Kaire, Renāte Ķeķe un Kristers Kairis  bija izdalījuši DNS pavedienus no sīpola un izpētījuši visu par DNS.
Savukārt Priekules vsk. 5.kl. audzēkņi Amanda Sisene, Rebeka Zīverte un Markuss Rihards Dzintars iepazīstināja ar ielu izgaismošanas iespējām.
Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu, gatavojoties konkursam un turēsim īkšķus par Krotes skolēniem , kuri ar savu pētījumu 16. martā iepazīstinās citus Latvijas skolēnus Rīgā.
Airita Ešenvalde.

Bilžu galerija