Sports
Mūsu sportisti Latvijas jaunatnes olimpiādē Valmierā

Priekules novada sportisti no 3. līdz 5. jūlijam devās uz Latvijas jaunatnes olimpiādi Valmierā. Mūsu novadu pārstāvēja Anete Birze, Madara Jankauska, Madara Hūna, Samanta Urkauska, Katrīna Putra un Emīls Ozols. Man liels prieks par mūsu sportistiem, jo viņi labi parādīja sevi šajās olimpiskās spēlēs. Pats galvenais ka uzlaboja savus personīgos rezultātus.

Anete Birze 100 metru sprinta skrējienā uzrādīja laiku 13,28 sek., ar šādu rezultātu nepietika, lai iekļūtu finālā, pietrūka nieka 1 desmitdaļa. Kopā startēja 40 skrējējas. 200 metru skrējienā Anete ierindojās 13. vietā no 44 dalībniecēm, uzrādot rezultātu 27.88 sek. Atkal nedaudz pietrūka lai kvalificētos finālam. Diska mešanā nepaveicās un palika 10 vietā. Madara Jankauska diska mešanā ierindojās 15 vietā un arī neuzrādīja savu labāko rezultātu. Madarai lodes grūšanā no 30 dalībniecēm 10. vieta un nedaudz pietrūka lai kvalificētos finālam.

Madara Hūna startēja 1500 metru skrējienā un ierindojās 13. vietā. Sportiste uzlaboja savu personīgo rekordu par dažām sekundēm. Madara skrēja arī 800 metru skrējienā un ierindojās 23. vietā. Katrīna Putra arī piedalījās 800 metru skrējienā un ierindojās 21. vietā un uzlaboja savu personīgo rezultātu.

Samanta Urkauska piedalījās šķēpa mešanā un uzrādīja rezultātu 30,71 metrs. Ierindojās 10. vietā un pietrūka nepilni divi metri, lai iekļūtu fināla sacensībās.

Emīls Ozols piedalījās 800 metru skrējienā un ieņēma 26. vietu, bet uzlaboja savu personīgo rezultātu par 1,5 sekundēm.

Gribu teikt paldies sportistiem par ieguldīto darbu un treneriem par atbalstu bērnu sagatavošanai. Paldies Priekules novada pašvaldība un Mārtiņam Mikālam.

Domāju, ka mēs ar lepnumu varējām braukt un startēt Latvijas Jaunatnes Olimpiādē. Nostartējām ļoti labi un aizstāvējām Priekules novada godu pirmo reizi Latvijas Jaunatnes Olimpiādē.

 Treneris Ģirts Ločmelis

Foto galerija

 

Pasākumu kalendārs