Sports

Pirmajā lielo dzimtu futbola turnīrā uzvar Džeriņi

19. augustā Gramzdas pagastā notika pirmais Priekules novada lielo dzimtu futbolu turnīrs. Diemžēl, ieradušās bija tikai divu dzimtu komandas – Ķeķi un Džeriņi, kaut arī interesi izrādīja vairāk dzimtu.

Spēle starp Ķeķu un Džeriņu dzimtu bija ļoti interesanta. Rezultātu mazliet kuriozi atklāja Džeriņi, kad pēc Jura Džeriņa auta metiena bumbu savos vārtos ieraidīja viens no Ķeķu dzimtas pārstāvjiem. Likās, ka pirmais puslaiks tā arī noslēgsies, bet Džeriņi, metoties uz priekšu, tika noķerti divos pretuzbrukumos pēdējā minūtē, un Ķeķu dzimta izvirzījās vadībā 2:1.

Otrajā puslaikā Džeriņi pamainīja taktiku – pirmā puslaika vārtsargs Ģirts Džeriņš, kurš ir Kurzemē atzīts futbola bumba virtuozs, devās uzbrukumā. Tas deva rezultātu un visai ātri Džeriņi rezultātu izlīdzināja, Ģirts “izkārtoja” vārtus brālim. Puslaika otrajā pusē Ģirts guva trešos vārtus ar galvu (pēc sitiena priecājās, ka tie esot viņa pirmie vārti ar galvu vispār), kas arī beigās izrādījās par uzvaras vārtiem. Jau kompensācijas laikā Džeriņi uzrādīja gala rezultātu 4:2. Džeriņu dzimta – lielo dzimtu futbola turnīra pirmie čempioni!

Komandas pēc spēles vienojās sist pēcspēles sitienus, kur ar 3:1 pārāka bija Ķeķu dzimta.

Paldies komandām par dalību, un gaidām jau nākamgad otrajā turnīrā vairāk dzimtu!