Tūrisms
’’Tūrisma rallija 2015’’ noslēgums Priekules novadā

 Vasaras vidū saņēmu zvanu no Ināras Rasmanes, kas pārstāv kompāniju ‘’Atpūtas bāzes.lv’’, kas Latvijā pazīstama kā ģimeņu aktīvās atpūtas ar automašīnu organizētāja jau 6 gadu garumā. Zinot, ka Latvijā notiek gan Vasaras tūrisma ralliji, gan ziemas ralliji, neviļus uzdevu pretim jautājumu vai tas būs ziemā vai vasarā? ‘’Nu protams, vasarā! ‘’ -  skanēja atbilde.

Un proti, ’’Vasaras tūrisma rallijs 2015’’ ir ieplānots 2015.gada 1.augustā, tas sāksies rīta pusē maršrutu uzsākot Alsungā, bet noslēgsies vakarā pie mums Priekules novadā – Purmsātu muižas jeb skolas teritorijā vakara pusē. Tas būs ļoti liela mēroga pasākums, kad novadā ieradīsies ap 300 automašīnām, ap 1000 dalībniekiem, kas vēlēsies pie mums uzkavēties, paēst vakariņas, iepirkties mūsu mājražotāju tirdziņā, sagaidīt rallija apbalvošanu, noklausīties koncertu, piedalīties zaļumballē un pārnakšņot Purmsātos. Mēs būsim  atbildīgi par viesu laipnu uzņemšanu, apkalpošanu un noslēguma pasākuma noorganizēšanu. Novada pašvaldība atbalstīs šo pasākumu ar 600Eur lielu naudas summu, kas tiks izmantota pasākuma plašākai reklamēšanai un tūrisma informācijas popularizēšanai.

Tas būs liels masu pasākums, kas dos lielu pienesumu arī mūsu mājražotājiem un uzņēmējiem, kas tiks aicināti nodrošināt pasākuma servisu. Protams, tūrisma rallijā aicināsim piedalīties mūsu novada ģimenes, kas vēlēsies mērot nākamās vasaras rallija posmu un kas zina -  iegūt arī kādu atzinības balvu!

Daiga Egle 

FOTO

Pasākumu kalendārs