Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība

Informatīva tikšanās par sojas audzēšanu.

   

       5. decembrī pl. 11:00 Grobiņas k. c. “Robežnieki” (Liepu iela 1A, Robežnieki, Grobiņas pagasts, Grobiņas novads) notiks informatīvā tikšanās par sojas audzēšanu zaļai masai (gaļas un piena lopkopībā), kā arī audzēšanu kulšanai.

Lektore no Polijas. Darba valoda – krievu.

Tēmas:

@ Sojas piemērotība Latvijas dabas apstākļiem un kvalitatīvas sēklas izvēles priekšnosacījumi - Mārtiņš Flaksis (ZS “Krastmaļi” konsultants un agronoms).

@ Praktiska sojas audzēšanas pieredze (kopš 2015. gada) Latvijā, kultūras audzēšanas priekšnosacījumi un izmantošanas iespējas - Sergejs Virts (Saldus novada Zaņas pagasta ZS “Rubuļi” īpašnieks).

@ Sojas pareiza audzēšana zaļai masai (skābbarībai) piena un gaļas lopkopībā, kā arī tās audzēšana kulšanai. Sojas šķirnes, pupu enerģētiskā vērtība, audzēšanas agrotehnika un visbiežāk pieļautās kļūdas. Polijas pieredze sojas audzēšanā. Natālija Sibirtseva (Polijas uzņēmuma AgroYoumis, uzņēmumam ir 20 gadu pieredze sojas audzēšanā, pārstāve).

 

Tikšanās ir bezmaksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Lūdzu, dodiet ziņu, ja ir kādi specifiski jautājumi uz kuriem vēlaties saņemt atbildi.

Pieteikties semināriem un iegūt papildu informāciju var rakstot uz e-pastu: liepaja@llkc.lv vai zvanot pa telefonu 27843096.

Pasākumu rīko SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" ar Grobiņas novada domes atbalstu saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2019/6 29.01.2019 Aktivitāte „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā”. ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS.
 

Atpakaļ